بنتایگا شاسی بلند فوق لوکس از بنتلى | فیلم

بنتلی به ساخت خودروهای لوکس شهره است. بگوییم همزاد اتومبیل بنامی همچون رولز رویس است چیزی گزاف نگفته‌ایم. به تازگی بنتلی ادعا کرده است بنتلی بنتایگا قوی‌ترین و سریع‌ترین و لوکس‌ترین خودروی شاسی بلند دنیا را تولید کرده است که پر از فناوری است.

خودرو نسبت به جایی که در آن قرار می‌گیرد هوشمند است و اطلاعات مهم برای آن فراهم می‌شود. خودرو آفرو و آنرود را به خوبی بدست می‌آورد. این بدین معنی است که فناوری لازم می‌تواند بنتلی بنتایگا را در داخل و خارج جاده همیشه عالی نشان دهد. تنظیمات آن به خوبی برای شما اتومبیلی روان را در هر دو سطح از جاده ایجاد خواهد کرد.

تمام اطلاعات محیطی توسط سنسورها جمع‌آوری و بر روی مانتیور شفاف بر روی شیشه برای راننده فراهم است. این اطلاعات شامل پیچ‌ها، وضعیت سطح جاده و فاصله اتومبیل شما با سایر اتومبیل‌ها است. توجه داشته باشید مانیتور شفاف در خود شیشه اتومبیل قرار دارد.

بدین منظور راننده هیچ‌گاه برای کسب اطلاعات ناوبری و موقعیتی چشم خود را از جاده بر نمی‌دارد، بلکه این اطلاعات بر روی نوعی مانیتور شفاف HUD بر روی شیشه جلوی راننده به نمایش درخواهد آمد.

در طراحی بدنه بنتلی بنتایگا از مجموعه‌ای از ظرافت، هنر و بهره‌گیری از یک شکل اسپرت استفاده شده است. بدنه‌ی آن از قاب یک تکه آلومینیومی ساخته شده است. سقف خودرو به لطف استفاده از شقف شیشه‌ای پانورامیک تا ۶۰ درصد باز خواهد شد.

 

(۱۵۷)


157
بازدیدها