خودرو مفهومی تویوتا سی اچ آر معرفی شد | فیلم

شرکت تویوتا با حضور در نمایشگاه خودرو فرانکفورت از تازه‌ترین دستاوردهای خود در صنعت اتومبیل پرده برداری کرد. یکی از این دسته پیشرفت‌ها، خودرو مفهومی تویوتا سی اچ آر Hy-Power‌ بود که نسبت به مدل اصلی این خودرو از قدرت به مراتب بیشتری برخوردار بوده و از رنگ روشن‌تری بهره می‌برد.

به گفته‌ی این خودروساز ژاپنی، این مدل مفهومی به جهت امکان سنجی تولید یک نسخه هیبریدی با قدرت بیشتر از کراس اوور سی اچ آر توسعه پیدا کرده است. گفته می‌شود نسخه‌ی استاندارد سی اچ آر هیبریدی از محبوبیت زیادی در قاره سبز برخوردار است و ۷۵ درصد کل خریداران این اتومبیل،‌ همین نسخه را برگزیده‌اند. خوشبختانه طراحان شرکت تویوتا قید استفاده از المان‌های اضافی بر روی درب‌های اتومبیل را زده‌اند تا به جای آن بر روی بهبود شاخص‌های کلی طراحی به فعالیت بپردازند. از این دست شاخص‌ها می‌توان به رنگ‌های جدید، تریم‌ها و جزئیاتی متفاوت‌تر از نسخه اصلی C-HR‌ اشاره کرد.

تویوتا-سی-اچ-آر | تگ

تفاوت‌های تویوتا سی اچ آر Hy-Power با مدل اصلی
در مدل مفهومی تویوتا سی اچ آر Hy-Power ، فضای بالای لوگوی کمپانی تویوتا، اسپویلر لبه‌ی قسمت جلویی و همچنین تریم قوس چرخ‌های خودرو به رنگ مشکی براق درآمده است. فریم شیشه‌ها، چراغ‌های جلویی و رینگ‌های ۲۰ اینچی آن را نیز می‌توان با طرح کرومی مشاهده کرد. برای حفظ ظاهر متفاوت اسپورت نیز تویوتا از رنگی متفاوت در ستون‌های جلویی، قاب پشتی آینه‌های جانبی و همچنین نوار داخلی چراغ‌های جلویی استفاده کرده است. بخش‌هایی از جلو پنجره خودرو هم که به سقف منتهی می‌شود ما می‌توانیم با این رنگ مشاهده کنیم.

این رنگ نارنجی جوان پسند را می‌توان در داخل خودرو نیز دید که بخش‌هایی از صندلی‌ها، پنل درب‌ها و همچنین جلو داشبورد را به خود اختصاص داده است.

(۱۶۸)


168
بازدیدها