نقاشی با حروف؛ آموزش کشیدن ببر با حرف انگلیسی “تی” کوچک | فیلم

بازی‌های خلاقانه وسیله غیر کلامی برای بیان احساسات و علاقه کودکان است. کشیدن یک نقاشی یا تصویر آدمک می‌تواند آرامش و لذت را برای کودکان فراهم آورد و آنها را از فشارها رهایی بخشد. نقاشی باعث تقویت قدرت خلاقه و نیروی ابتکار کودک می‌شود.

کودک در سن یک تا دو سالگی با مداد و یا خودکار شروع به خط خطی کردن می‌کند. کودک مداد و یا خودکار را در مشتش محکم گره کرده و با فشار و با شتاب و بدون هدف فقط خط خطی می کند. کودک از اینکه می بیند با حرکت دست او و فشار مداد بر روی کاغذ اثری روی آن باقی می گذارد خیلی خوشحال شده و به لحاظ درونی احساس لذت واقعی و درونی به او دست می دهد.

مداد ابزار نقاشی کودک است و مداد رنگی‌ها یک وسیله ایده آل و مناسب برای بچه ها هستند؛ آنها جالب و رنگارنگ و تمیز و ارزان هستند و انواع متفاوتی دارند. بعضی نرم و بعضی دیگر سخت. خصوصا مداد سیاه روی بیشتر کاغذها خیلی خوب کار می‌کند و چون کار با آن سر و دست و لباس بچه‌ها را کثیف نمی‌کند، نسبت به نقاشی انگشتی، آبرنگ و گواش بیشتر مورد استقبال خانواده ها واقع می شود.

کودک در سن یک تا دو سالگی مداد را در دست می‌گیرد و خط خطی می‌کند. در سن دو سالگی شروع به استفاده از مداد رنگی می کند و در چهار سالگی از قدرت تخیل خود برای نقاشی کمک می‌گیرد. در پنج سالگی مهارت بیشتری پیدا کرده و می‌تواند از آبرنگ نیز استفاده کند.

می‌خواهیم در کلیپ‌های جداگانه با حروف انگلیسی یک نقاشی متفاوت به شما آموزش دهیم؛ در این ویدئو نقاشی صورت یک ببر با بهره‌گیری از حرف انگلیسی t به شما نمایش داده می‌شود.

(۱۰۵۱)


1,051
بازدیدها