نقاشی با حروف؛ آموزش کشیدن لاک پشت با حرف انگلیسی “تی” کوچک | فیلم

کودک در سن یک تا دو سالگی با مداد و یا خودکار شروع به خط خطی کردن می‌کند. کودک مداد و یا خودکار را در مشتش محکم گره کرده و با فشار و با شتاب و بدون هدف فقط خط خطی می کند. کودک از اینکه می بیند با حرکت دست او و فشار مداد بر روی کاغذ اثری روی آن باقی می گذارد خیلی خوشحال شده و به لحاظ درونی احساس لذت واقعی و درونی به او دست می دهد.

کودک در سن یک تا دو سالگی مداد را در دست می‌گیرد و خط خطی می‌کند. در سن دو سالگی شروع به استفاده از مداد رنگی می کند و در چهار سالگی از قدرت تخیل خود برای نقاشی کمک می‌گیرد. در پنج سالگی مهارت بیشتری پیدا کرده و می‌تواند از آبرنگ نیز استفاده کند.

مداد ابزار نقاشی کودک است و مداد رنگی‌ها یک وسیله ایده آل و مناسب برای بچه ها هستند؛ آنها جالب و رنگارنگ و تمیز و ارزان هستند و انواع متفاوتی دارند. بعضی نرم و بعضی دیگر سخت. خصوصا مداد سیاه روی بیشتر کاغذها خیلی خوب کار می‌کند و چون کار با آن سر و دست و لباس بچه‌ها را کثیف نمی‌کند، نسبت به نقاشی انگشتی، آبرنگ و گواش بیشتر مورد استقبال خانواده ها واقع می شود.

می‌خواهیم در کلیپ‌های جداگانه با حروف انگلیسی یک نقاشی متفاوت به شما آموزش دهیم؛ در این ویدئو نقاشی یک لاک پشت با بهره‌گیری از حرف انگلیسی t به شما نمایش داده می‌شود.

(۳۲۳)


323
بازدیدها