آموزش درست کردن ساک دستی پارچه ای مناسب برای خرید | فیلم

آموزش دوخت ساک دستی پارچه ای:

امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و ماشینی شدن زندگی مردم ، میزان تولید آلاینده های زیستی نیز افزایش یافته است.
یکی از این آلاینده های زیستی کیسه های پلاستیکی است. شاید شما هم مثل خیلی از مردم شنیده باشید که مواد پلاستیکی بنا به شرایط جوی بیش از نیم میلیون سال طول می کشد تا به صورت کامل بازیافت شده و جذب محیط شوند.
مواد پلاستیکی علاوه بر مواد شیمیایی که در ساختار آن ها به کار رفته باعث آلودگی محیط زیست نیز می شوند. همچنین بسیاری از حیوانات به هنگام جستجوی غذا در طبیعت این مواد را با غذا اشتباه گرفته و عموما باعث مرگ آنها می شود.
استفاده از ساک دستی پارچه ای و کاغذی میتواند از به وجود آوردن آلایانده های زیست محیطی جلوگیری کند چرا که این مواد به راحتی بازیافت شده و می تواند در زمان کمتری جذب محیط شوند.

ساک های دستی پارچه ای امروزه بسیار در میان بانوان و حتی آقایان کاربرد دارد. این ساک ها براحتی جمع می شوند و قابلیت شستشو دارند. از طرفی حمل راحت و کیفیت و استحکام ان از دیگر ویژگی هایی می باشد که سبب محبوبیت این نوع از ساک ها در میان مردم گشته استیکی از ملاک های مشتریان برای استفاده از نایلون ها بجای ساک دستی های پارچه ای قیمت پایین تر نایلون ها می باشد. نایلون ها ماندگاری کمتری نسبت به ساک دستی پارچه ای دارند اما از نطر قیمت بسیار بصرفه تر هستند . اما نباید ماندگاری ساک های پارچه ای را هم در نطر نگرفت . ساک های پارچه ای مقاومت بیشتری دارند و میتواند محصول و کالاهای سنگین تری را حمل کنند . از دیگر مزیت ساک دستی های پارچه ای نسبت به نایلون ها می توان به جادار بودن آنها اشاره کرد که این مزیت کمی نیست

(۱۶۵۸)


1,658
بازدیدها