وزیر کشور: زبان زور و بی ادبی زبان دیپلماسی نیست | فیلم

وزیر کشور در بدو ورود به سنندج درباره اظهارات ترامپ درباره ایران گفت: زبان زور و بى ادبى زبان دیپلماسى نیست و حتما مردم دنیا درباره این سخنان رئیس جمهور آمریکا قضاوت خواهند کرد.
دکتر رحمانی فضلی ادامه داد: سخنان ترامپ نشان دهنده ضعفش بود زیرا کشورى که ادعاى قدرت مى کند نباید با زبان ضعف سخن بگوید و این سخنان نشان داد که به تعهداتشان نسبت به اسناد بین المللی مانند برجام پایبند نیستند، این اتمام حجتى براى مردم ما و همه دنیاست که آمریکا قابل اعتماد نیست.
وزیر کشور گفت: با حمایتى که کشورهاى بزرگ دنیا از ایران و برجام داشتند نشان دادند که تصمیم آمریکا و ترامپ نابخردانه بوده و مورد تایید و قبول هیچکس نیست .
وی افزود: ما در یک اقدام بین المللی که مورد تایید سازمان ملل بوده احقاق حق کرده ایم و بروى حقمان هم ثابت قدم هستیم و در طول ٣٩ سال انقلاب با مقاومت، انسجام و وحدت و کار و تلاش و در مقطع فعلى با اجرا اقتصاد مقاومتى از جمله مولفه هایى هستند که می توانند موفقیت ما را تضمین کنند.
دکتر رحمانی فضلی خاطر نشان کرد:  یکبار دیگر حقانیت ملت ایران ثابت شد و ما با کار و تلاش، انسجام و مقاومت خودمان ادامه خواهیم داد .

(۶)


6
بازدیدها