پیش بینی بارندگی و کاهش دما در مناطق ساحلی دریای خزر | فیلم

بنا بر گزارش سازمان هواشناسی و بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی دو روز آینده در سواحل شمالی کشور، بخش‌هایی از استان‌های اردبیل و آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های سمنان، مازندران و شرق تهران بارش باران گاهی رعد وبرق پیش‌بینی می‌شود.

طبق پیش بینی هوشناسی، از جمعه (۱۹ مرداد ماه) با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر طی روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه (۱۹ و ۲۰ و ۲۱ مرداد ماه) سواحل دریای خزر افزایش ابر، کاهش دما، بارش باران، گاهی رعد و برق، وزش باد و مواج شدن دریا پیش‌بینی می‌شود.

همچنین طی سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب جنوب شرق فارس و مناطقی از استان هرمزگان، جنوب سیستان‌ و بلوچستان و ارتفاعات جنوب کرمان رشد ابر در برخی از نقاط رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

امروز غرب خلیج فارس و روزهای پنجشنبه و جمعه، شرق خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود.

بر این اساس، آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری و در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز ۴۰ و ۲۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

همچنین تهران در روز جمعه (۱۹ مرداد ماه) صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۴۱ و ۲۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

(۲۶)


26
بازدیدها