پیش بینی بارش باران در غرب و شمال غرب و وزش باد در شرق کشور | فیلم

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، امروز در زنجان، قزوین، البرز، مرکزی و شمال همدان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

پیش‌بینی رگبار باران و رعد و برق در برخی نقاط کشور از سه‌شنبه تا پنج‌شنبه به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در شمال غرب کشور در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و ارتفاعات تهران، شمال مرکزی، شمال همدان و غرب سواحل دریای خزر افزایش ابر رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد و جمعه در استان‌های واقع در شمال غرب این شرایط برقرار خواهد بود.

روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه در جنوب سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و ارتفاعات کرمان و در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید را انتظار خواهیم داشت.

از امروز تا اواخر هفته برای نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود در منطقه زابل همراه با خیزش گرد و خاک کاهش دید و کیفیت هوا رخ خواهد داد.

همچنین امروز در ساعات بعد از ظهر در استان‌های مرکزی، قم، سمنان، یزد، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و اصفهان و وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک وجود دارد.

از سه‌شنبه تا آخر هفته در اکثر مناطق کشور روند افزایش دما رخ خواهد داد.

(۱۸)


18
بازدیدها