پیشنهاد تعطیلی ۳ روزه تهران و کرج | فیلم

وزیر کشور: پیشنهاد شده است علاوه بر تعطیلی آخر هفته، ۳ روز دیگر به تعطیلی تهران و کرج اضافه شود.

آقای رحمانی فضلی در حاشیه جلسه قرارگاه ستاد ملی کرونا و کمیته امنیتی اجتماعی گفت: پیشنهاد شده در صورت موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا علاوه بر تعطیلی آخر هفته، ۳ روز دیگر به تعطیلی تهران و کرج اضافه شود.

وزیر کشور افزود: در صورت سفر به شهر‌های قرمز، ناجا مسافرین را عودت خواهد داد.

سفر به شهر‌های قرمز ممنوع است

وزیر کشور گفت: طبق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، سفر به شهر‌های قرمز ممنوع است و با توجه به شرایط پیش آمده سخت گیری‌های بیشتری در این خصوص صورت می‌گیرد.

آقای عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه قرارگاه ستاد ملی کرونا و کمیته امنیتی اجتماعی افزود: با توجه به شرایطی که بوجود آمده است جلسه فوق العاده‌ای تشکیل دادیم که یک بحث ما درباره روند بیماری و چگونگی مدیریت آن است به ویژه که وزارت بهداشت از سرعت سرایت این بیماری ابراز نگرانی کرده و پیشنهادشان این است که ما با کمک مردم اقدماتی را انجام دهیم تا روند بیماری کنترل شود.

وی گفت: متأسفانه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری‌های اجتماعی از ۷۰ تا ۷۷ درصد به حدود ۵۰ درصد رسیده که بسیار پایین است.

وزیر کشور افزود: امروز در جلسه ستاد ملی تصمیماتی اتخاذ شد که رعایت دستورالعمل‌ها تقویت شود بنابر این فرمانداران و استانداران در استان‌ها جلسات فوق العاده‌ای را برگزار و کارگروهی را تشکیل دهند که با موارد تخلف برخورد شدید و جدی صورت گیرد.

آقای رحمانی فضلی گفت: درباره تهران و کرج از ستاد ملی مجوز بگیریم که در طی سه روز تعطیلی آخر هفته با توجه به میزان تردد و تراکم جمعیت اقدامات ویژه‌ای صورت گیرد.
وی افزود: طبق دستورالعمل‌هایی که در حوزه مدیریت کرونا صادر شده سفر به شهر‌های قرمز ممنوع است و به نیروی انتظامی دستور داده شده است علاوه بر جرایم اتخاذ شده از هرگونه سفر در جاده‌ها جلوگیری شود و در واقع نیروی انتظامی آن‌ها را از جاده‌ها عودت بدهد بنابر این از هم اکنون تذکر می‌دهیم که در این چند روز مسافرت انجام نشود.

(۰)


0
بازدیدها