جبران خسارت‌های ناشی از سیل تا سه هفته دیگر | فیلم

معاون اجرایی رئیس‌جمهور در ستاد مدیریت بحران استان چهار محال و بختیاری از اعطای تسهیلات و جبران خسارت‌های ناشی از سیل خبر داد.

سید صولت مرتضوی روز جمعه پس از بازدید از روستای سیل زده «بارده» با بیان اینکه جبران خسارت‌ها التیامی بر آلام مردم است، گفت: استان‌های آسیب دیده در حال جمع بندی خسارات هستند و جبران آن در مناطق مسکونی، کشاورزی، شغل و دام مردم در دستور کار است.
مرتضوی گفت: برای جبران خسارت های ناشی از سیل تسهیلات تخصص می‌یابد.

وی با قدردانی از گروه‌های جهادی و اهمیت بهره گیری از ظرفیت بسیج مردمی گفت: به روز رسانی تجهیزات و امکانات الزامی است و مسئولان باید به اجرای سیل بندها، آزادسازی مسیل‌ها و بسترسازی رودخانه‌ها توجه کافی داشته باشند.
آقای مرتضوی گفت: زیرساخت‌ها هم به مرور زمان با تامین اعتبار بازسازی خواهد شد و باید با آسیب شناسی و اقدمات پیشگیرانه از بخش اعظمی از خسارت ناشی از حوادث پیشگیری شود.
مرتضوی با بیان اینکه بازدید‌های میدانی مسئولان کشوری از این استان ادامه دارد، گفت: ذخیره سازی و افزایش آب‌های زیرزمینی و سد‌ها هم مورد تاکید است.

سید صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهور روز جمعه به اتفاق استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان از مناطق سیل زده بارده بازدید کرد.

(۰)


0
بازدیدها